Home / اخبار تور / کاخ ورونتسوف
تور هند

کاخ ورونتسوف

کاخ ورونتسوف یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر اودسا می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این جاذبه در اختیار کاربران سایت لحظه آخر و گردشگران تور اودسا قرار دهیم.

باید بدانید که کاخ ورونتسوف در بلوار پریمورسکی واقع شده است و دسترسی به آن بسیار آسان می باشد. کاخ ورونتسوف در سال ۱۸۳۰ به دستور میخاییل سمیونویج ورونتسوف که یکی از شاهزادگان روسی و سران ارتش تزاری بود و توسط فرانچسکو بوفو ساخته شده است. این کاخ در واقع یکی از مهم ترین ساختمان های شهر اودسا به شمار می آید و دیدار های تاریخی بسیار مهمی در آن صورت گرفته است، اما امروزه تنها به عنوان یک جاذبه تاریخی از آن استفاده می شود و در طول سالیان تخریب های بسیاری در کاخ ورونتسوف صورت گرفته است و در حال حاضر تنها بخش جلویی آن قابل بازدید می باشد.

یکی از زیبا ترین جاذبه های موجود در کاخ ورونتسوف مجسمه و فواره آب شب و روز می باشد که در حیاط این مجموعه توسط مجسمه ساز میخاییل سمیونویچ ساخته شده است، متاسفانه از سال ۱۹۹۹ میلادی این فواره فاقد آب می باشد و صرفاً گردشگران می توانند از مجسمه آن بازدید کنند.

یکی از مهم ترین دیدار هایی که در کاخ ورنتسوف صورت گرفته دیدار نمایندگان کارگری و دریاوردی در سال ۱۹۱۷ میلادی می باشد همچنین لازم به ذکر است که این کاخ در آن زمان محل قرار گیری ستاد گارد سرخ شوروی بود.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم این کاخ در طول سالیان بارها تخریب شده و دو مورد آتش سوزی که در نیمه دوم قرن بیستم رخ داده است بیشترین آسیب را به ساختمان کاخ وارد کرده اند،  اما با این حال این بنا همچنان زیبایی و شکوه خود را حفظ کرده و بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور اودسا پیشنهاد می کنیم، امیدواریم این مقاله در سفر با تور اودسا برای گردشگران مفید واقع شود.


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز کاخ ورونتسوف

نوشته کاخ ورونتسوف اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور هند

About seobartar

Check Also

تاریخچه کفش های کرانه رود دانوب

یکی از جاذبه‌های بوداپست که گردشگران را به خود جذب می‌کند کفش‌های کرانه رود دانوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *