Home / تور ترکیه / کاخ بیلدیز استانبول

کاخ بیلدیز استانبول

کاخ بیلدیز استانبول و پیشینه آن

کاخ بیلدیز استانبول از مکان های توریستی است که در استانبول قرار دارد در ترکیه مگان های گردشگری بیشماری است که بیشتر به صورت کاخ ومسجد است،کهکاخ بیلدیز استانبول جزو مکان های پربازدید در ترکیه است این کاخ از کاخ های سلطنتی است گه در اختیار سلطان های عثمانی بود.

کاخ بیلدیز استانبول درخیابا بارباروس واقع است وعموم مردم میتوانند همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از آن دیدن کنند.

این کاخ در قرن نوزدهم میلادی ساخته شد توط فردی به اسم عبدالمجید دوم شد،برای مراسمات سلطنتی خاندان عثمانی وهمچنین مراسمات دینی به طور کلی در کاخ بیلدیز استانبول هم افراد دینی رفت وآمد داشتند وهم افراد درباری ویکی از مکانهای خوبی است که توریست ها میتوانند در تور استانبول از آن دیدن کنند.

بخش شاله ساختمانی بسیار مجلل وزیبا است که شاهان در آن به خوش گذرانی وزندگی مشغول بودند در اطراف کاخ باغ بزرگی قرار دارد که همه نوع کیاه از نقاط مختلف جهان در آنجا نگه داری میشود که به کاخ بیلدیز استانبول زیبایی خاصی را داده است وکاخ در وسط این گل ها قرار گرفته است این باغ اکنون در حال بازسازی است و  از آن نمیتوان دیدن کرد شما میتوانید همه روزه از آن دیدن کنید به غیر از روز های سه شنبه که کاخ تعطیل است.

کاخ بیلدیز استانبول امروزه چه کارکردی دارد؟

در این کاخ مراسمات خصوص دولت برگزار میشود وز دیپلمات های کشورهای یگر را برای برگزاری جلساتشان به این جای مجلل میکشانند ویا اگر قرار باشد فیلمی تاریخی ساخته شود صحنه هایی را که نیاز به کاخ است در این مکان فیلم برداری مشود.

سایت تورزپرس سایتی است در زمینه تور است وتورهایی در زمینه  قیمت تور استانبول ،تور ارزان استانبول وشما میتوانید بارفتن به این سایت اطلاعات مفید وگسترده ای در این موارد به دست آورید.

 

 

About seobartar

Check Also

شهر زیر زمینی ترکیه

یکی از شگفت انگیز ترین عجایب جهان در ترکیه قرار دارد که به آن شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved