Home / آنتالیا تهران / پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز
قیمت تور استانبول

پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز

آغاز پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با هواپیمایی قطر ایرویز

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. در حال حاضر هواپیمایی قطر برای انتقال مسافران از تهران به آنتالیا اقدام به برقراری پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا در قالب مسیر تهران-دوحه- آنتالیا نموده است. تاریخ شروع پروازهای تهران آنتالیا با هواپیمایی قطر ایرویز از روز چهارشنبه ۱۸ تیرماه ۹۹ برابر با ۸ ژوئیه ۲۰۲۰ خواهد بود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران آنتالیا

کیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در مسیر تهران آنتالیا می‌توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آتی خود از اعتبار بلیط استفاده نمایند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایرویز در روزهای چهارشنبه و جمعه با شماره پروازی QR499 در مسیر تهران دوحه راس ساعت ۲۳:۱۵ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR315 در مسیر دوحه آنتالیا روز بعد راس ساعت ۰۷:۰۵ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه آنتالیا (AYT)  انجام می‌شود.

همچنین دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی با شماره پروازی QR491 در مسیر تهران دوحه روزهای شنبه و پنجشنبه راس ساعت ۰۵:۳۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR315 در مسیر دوحه آنتالیا همان روز راس ساعت ۰۷:۰۵ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه آنتالیا (AYT)  انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت آنتالیا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای پنجشنبه با شماره پروازی QR316 در مسیر آنتالیا دوحه راس ساعت ۱۲:۴۰ از فرودگاه آنتالیا (AYT) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR490 در مسیر دوحه تهران روز بعد راس ساعت ۰۰:۵۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

دیگر پرواز برگشت در مسیر آنتالیا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در همان روزهای قید شده با شماره پروازی QR316 در مسیر آنتالیا دوحه راس ساعت ۱۲:۴۰ از فرودگاه آنتالیا (AYT) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR498  در مسیر دوحه تهران همان روز راس ساعت ۱۸:۳۰ از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به آنکارا و از آنکارا به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

صدور ویزای دبی توسط هواپیمایی امارات

برای صدور ویزای دبی در حال حاضر چه اقداماتی لازم است؟ شهروندان ایرانی برای سفر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *