Home / تور خارجی / پدیده عجیب باران هشت پا در چین! + تصویر
تور هند

پدیده عجیب باران هشت پا در چین! + تصویر

باران ماهی در چین و دیگر نقاط

علاوه بر باران ماهی در چین بارش مشابهی در سال ۲۰۱۷ در مکزیک رخ داد. طی این حادثه در شهر تامپیکو، باران عجیبی اتفاق اتفاد که در آن ماهی های زیادی به شهر پرتاب می شدند. همچنین در سال ۲۰۰۸، در شهر کرالا در هند یک همچنین حادثه ای به عنوان باران ماهی رخ داد که مردم را تا حدودی وحشت زده کرد.

اداره هواشناسی چینی تایید کرده است که تعدادی از موجودات دریایی که توسط یک طوفان به سمت زمین روانه شده و مثل باران فرود آمده اند وجود داشته اند. پس از اینکه تصاویر به طور گسترده در اینترنت به اشتراک گذاشته شد، باران ماهی در چین تبدیل به یک موضوع پرطرفدار در رسانه های اجتماعی شد و عکس های گوناگونی از آن منتشر گشت. طبق گفته سرویس هواشناسی شهر، نیروی طوفان به قدری زیاد بوده است که یک رکورد جدید را در ماه ژوئن به جای گذاشته است.

این بادهای جهنمی که با تگرگ همراه بود، موجب تخریب گسترده در سراسر شهر شد که مردم را چند ساعتی مستأصل کرد. البته با اینکه عکس های زیادی از این پدیده منتشر شد، اما برخی از آن ها واقعی نبوده اند و این پدیده را بیش از حد اغراق آمیز جلوه داده اند. طبق گفته هواشناسی، این پدیده چندان هم نادر نیست. طوفان ها گاهی باعث آمدن موجودات آبی به زمین می شوند؛ اما چیزی که این طوفان را متفاوت کرده این است که باران ماهی در چین تا چند صد متر به داخل شهر آمده است.

در سال ۲۰۱۰، صدها ماهی لوتی بر سر مردمان شهر Lajamanu در استرالیا فرود آمدند که آن هم به خاطر طوفانی بود که این ماهی ها را به درون کشیده و در شهر پرتاب کرد. هواشناسان این پدیده را هم به خاطر وجود طوفان های مکنده تفسیر کرده اند.

تور هند

About seobartar

Check Also

تور کیش لحظه آخری نوروز ۹۸ هتل فلامینگو

تور لحظه آخری کیش نوروز ۹۸ با هتل فلامینگو قرار است این تعطیلات نوروز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *