Home / ابوظبی / پارک مرکزی مشرف ابوظبی، یکی از بهترین پارک های جدید ابوظبی
تور هند

پارک مرکزی مشرف ابوظبی، یکی از بهترین پارک های جدید ابوظبی

بازار شناور

دو گذرگاه طولانی پارک حدود ۴۶۰ متر طول داشته که شما را در اطراف پارک می چرخاند و در دو طرف آن درختان بزرگ و بالغ خرما کاشته شده است. در وسط این گذرگاه نهر آبی در جریان است که در قسمت های حوضچه مانند آن، ماهی های کاپر را می توانید در حال شنا ببینید. ماهی هایی که در جریان آب شنا می کنند، هر کودک و بزرگسالی را به وجد می آورد.

فضای چمن مخصوص پخش فیلم در فضای بیرون

هنگام ورود به پارک برنامه فیلم های خانوادگی که در این فضا پخش می شود، بگیرید. در بعضی از شب ها می توانید از دیدن بهترین فیلم های روز دنیا لذت ببرید. در ضمن در آخر هفته ها ساعات اختصاصی برای کودکان در نظر گرفته شده و برای آنان فیلم های انیمیشن روز را پخش می کنند.

باغ حکمت

باغ حکمت در مرکز پارک واقع شده و محل ورود به یادبود شیخ زاید بن سلطان ناهیان Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan، رئیس جمهور بنیانگذار امارات متحده عربی است. پانل های گرانیتی سیاه و سفید عمودی با منحنی هایشان، به بازدید کنندگان اجازه می دهند که به راحتی در میان آن ها قدم بزنند و به کشف این مرکز یادبود، درختان نخل، حوضچه ها و سنگ های نمادین از افراد مشهور بپردازند. مدتی را در این قسمت زمان بگذارید و اگر عربی می دانید نقل قول های شیخ زاید را بر روی لوحه ها بخوانید. این لوحه ها با ابشارهای عمومی که بر روی آن ها می ریزند، تمیز می شوند. در ساخت این مجموعه بسیاری از المان های معماری اسلامی به کار گرفته شده است. صدای زیبای آبشارهای مجموعه گوش شما را نوازش خواهد داد.

تور هند

About seobartar

Check Also

بهترین جاذبه های دیدنی مسکو+ تصویر

کلیسای مسیح ناجی | Savior on the Spilled Blood یکی دیگر از جاذبه های دیدنی مسکو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved