Home / تور / هتل مخوف سیسیل
تور هند

هتل مخوف سیسیل

هتل سیسیل “Cecil Hotel” در شهر لس‌آنجلس واقع شده است. این هتل نه با تعداد ستاره هایش یا خدمات برترش بلکه با قتل و خودکشی شناخته می شود.

ممکن است برایتان تعجب آور باشد اما دو نفر از قاتلان سریالی در این هتل اقامت داشته‌اند. با این حال این اتفاقات سبب نشد که هتل تعطیل شود و تنها نام هتل به “Stay on Main”  تغییر کرد. خوابیدن در این هتل با این اوصاف به یک کابوس می ماند. این هتل به اندازه‌ای بدنام شده است که خیلی ها می‌گویند رزرو کردن اتاق با خودتان است اما خروج از آن دیگر معلوم نیست. از جمله اتفاقات ناگوار که در این هتل رخ داده است موارد زیر هستند که کم هم نیستند!!!

اقامت ریچارد رامیرز، قاتل زنجیره ای در این هتل: او در سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۵ موجب ترس ساکنان دو شهر لس‌آنجلس و سان‌فرانسیسکو می‌شد و در یک سال ۱۳ نفر را به قتل رساند. او برای قتل‌هایش از لوازم و سلاح‌های مختلفی مانند چکش، اسلحه، چاقو، آچار چرخ و قمه استفاده می کرد.

او مدتی در هتل سیسیل اقامت داشت واتاقی در طبقه آخر هتل را انتخاب ‌کرده بود و حتی لباس‌های خونی خود را در زباله‌های هتل دور می‌انداخت. این قاتل در نهایت دستگیر شد.

در ژانویه سال ۲۰۱۳ یک گردشگر ۲۱ ساله کانادایی به نام الیسا لم در این هتل اتاق رزرو کرد اما به ناگهان گم شد. جسد برهنه او سه هفته بعد در تانکر آب بالای سقف هتل پیدا شد. پس از این واقعه فیلم‌های دوربین‌های مدار بسته بازبینی شد و رفتارهای عجیب این دختر در طول اقامتش در هتل دیده شد. در نتیجه تحقیقات پلیس اعلام شد که الیسا دچار افسردگی و اختلال دوقطبی بوده و در نهایت خودکشی کرده است.

قاتلی دیگر به نام جان انتروگر که یک روزنامه‌نگار استرالیایی بود به لس‌آنجلس رفته بود تا درباره یک پرونده جنایی تحقیق کند. او برای اقامت خود هتل سیسیل را انتخاب کرد. انتروگر با تغییر هویتش توانسته بود به قتل‌های خود در اروپا و آمریکا همچنان ادامه دهد. در هنگامی که در هتل سیسیل بود سه زن را به قتل رساند. او در نهایت او دستگیر و به حبس ابد محکوم شد ولی در شبی که حکمش اعلام شد خودش را دار زد.

چندین مورد خودکشی هم در این هتل گزارش شده است. حتی یکی از این خودکشی ها که سقوط از بالای هتل بوده سبب کشته شدن رهگذر در حال عبور از مقابل این هتل مخوف شده است.

نوشته هتل مخوف سیسیل اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

[

تور هند

About seobartar

Check Also

تور کیش اردیبهشت 98 هتل پارمیس

برای سفر به جزیره کیش برنامه‌ریزی کنید برای اوقات فراغت خود رد طول سال حتما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *