Home / تور ترکیه / هتل رافلز استانبول

هتل رافلز استانبول

هتل رافلز استانبول وموقعیت آن در استانبول

هتل رافلز استانبول ازهتل های پنج ستاره استانبول است که در منطقه بشیکتاش استانبول است ودر مرکز زورلو واقع شده است واز فرودگاه آتاتورک حدود ۰۲کیلومترفاصله دارد مسافران تور استانبول بااقامت دراین هتل حدود ۳ کیلومتربا پل بسفر فاصله دارند.

امکانات هتل رافلز استانبول چگونهاست؟

هتل رافلز استانبول حدود ۱۸۰اتاق دارد که مجهز به امکاات به روز است از جمله تلوزیون های ال ای دی ،وای فای،کتری است.

هتل از دو رستوران تشکیل شده است با نام های روکا و ارولا است در رستوران روکا انواع غذاهای بین المللی سرو میشود از جمله غذاهای ایرانی که طرفدارن زیادی هم دارد رستوران دوم این هتل به نام سرآشپز خلاق وزبده این هتل گذاشته اند ارولا با غذاهای تلیفیقی اش غذا های خوشمزه ای می سازد که همه افراد ساکن در زورلو اورا به خاطر غذاهای خوشمزه اش می شناسند.

شما میتوانید با اقامت دراین هتل از استخر،سونا،ماساز،و وای فای رایگان آن استفاده کنید وکودکان خردسالتان به زمین بازی بچه ها بفرستید تادر آنجا مشغول بازی با دیگر کودکان باشند این هتل همچنین دارای اتاق کنفرانس و جلسه ،اتاق همایش است علاوه براین که هرواحد یک حمام دارد هتل یک حمام ترکی عمومی را نیز تدارک دیده است شما می توانید بعد از یک حمام ترکی سراغ ماساژ نرکی رفته و بدن خود با این ماساز آسوده وخیالتان را پر آرامش کنید.

آیا هتل رافلز استانبول برای اقامت بلندمدت وکوتاه مدت مناسب است؟

هتل رافلز استانبول یکی از مناسب ترین هتل ها برای اقامت بلند مدت و کوتاه مدت است این هتل  برای افرادی که اقامت بلند دارند خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است.

سایت تورزپرس اطلاعات کاملی در مورد تورهای استانبول به خصوص قیمت تور استانبول و تور ارزان استانبول به شما خواهد داد و شما این امکان را دارید که به راحتی مناسب ترین تور را برای اقامت خود و خانواده انتخاب کنید.

About seobartar

Check Also

شهر زیر زمینی ترکیه

یکی از شگفت انگیز ترین عجایب جهان در ترکیه قرار دارد که به آن شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved