Home / اخبار / راه اندازی پرواز کیش کرج در فرودگاه پیام
قیمت تور استانبول

راه اندازی پرواز کیش کرج در فرودگاه پیام

پرواز کیش کرج فرودگاه پیام از ۱۳ تیر ماه آغاز می‌شود

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقراری پرواز جدیدی در این فرودگاه خبر داد. قرار است از ۱۳ تیر ماه ۹۹ پرواز کیش کرج در مسیر رفت و پرواز کرج کیش در مسیر برگشت میان فرودگاه بین المللی جزیره کیش و فرودگاه بین المللی پیام کرج در قالب مسیر کیش-کرج-کیش انجام شود.

منوچهر اتقیایی معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه پیام اظهار داشت: ” از هفته جاری پرواز مستقیم کرج کیش و بالعکس به منظور رفاه حال مسافران برقرار شده است تا به آسانی و به صورت مستقیم بتوانند به این دو شهر سفر کنند.”

خرید ارزانترین بلیط هواپیما کرج کیش

این پرواز روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته راس ساعت ۱۲:۰۰ در کرج به زمین می‌نشیند و در ساعت ۱۵:۰۰ پرواز کرج به مقصد جزیره کیش فرودگاه پیام را ترک می‌کند.

همچنین معاون هوانوردی و فرودگاهی فرودگاه پیام با بیان اینکه در صورت استقبال از سوی مسافران احتمال افزایش تعداد پروازها در این فرودگاه وجود دارد.

پیش از این و در هفته‌های گذشته نیز پروازهای کرج اهواز و کرج مشهد از این فرودگاه راه اندازی شده بود.

پرواز اهواز-کرج-اهواز در روزهای شنبه و چهارشنبه و پرواز مشهد-کرج-مشهد روزهای سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.

در حال پروازهای کیش کرج توسط هواپیمایی کیش ایر انجام می‌شوند.

فرودگاه پیام کرج از تاریخ ۱۳ تیر ماه ۹۹ برابر با ۳ ژوئیه ۲۰۲۰ میزبان پروازهای هواپیمایی کیش ایر در مسیر کیش کرج و کرج کیش با هواپیماهای فوکر ۱۰۰خواهد بود. این پروازها در روزهای سه شنبه و جمعه انجام خواهد شد. پرواز کیش کرج به شماره پروازی Y97100 راس ساعت ۱۲:۰۰ از فرودگاه بین المللی جزیره کیش به مقصد فرودگاه پیام کرج خواهد بود. همچنین پرواز برگشت در مسیر کرج کیش به شماره پروازی Y97101 در همان روز از فرودگاه پیام کرج به فرودگاه بین المللی اهواز، راس ساعت ۱۵:۰۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر از کیش به کرج و از کرج به کیش را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته راه اندازی پرواز کیش کرج در فرودگاه پیام اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

صدور ویزای دبی توسط هواپیمایی امارات

برای صدور ویزای دبی در حال حاضر چه اقداماتی لازم است؟ شهروندان ایرانی برای سفر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *