Home / تور / جزیره لاگومرا  (La Gomera)
تور هند

جزیره لاگومرا  (La Gomera)

 

یک جزیره مناسب برای طبیعت دوستان است این جزیره برای کوهنوردی هم بسیار مناسب است. بهترین موقع برای سفر به این جزیره بهار وتابستان است زیرا دمای هوا بسیار مناسب بوده و می‌توان در سواحل زیبای جزیره شنا کرده و حمام آفتاب گرفت. امروزه سه بندر در جزیره دایر شده که گشت و گذار در اطراف جزیره را راحت‌تر کرده است.

لاگومرا ، دومین کوچکترین جزیره اصلی در زنجیره ای جزایر قناری است.در این جزیره در اسپانیا کوه های آتشفشانی کوهستانی وجوددارد که به وسیله  مسیرهای پیاده روی که مشخص شده است می توان از آنجا عبور کرد.

در جزیره در ارتفاعات بالاتر، جنگل های متراکم از سرخسها و درختان پوشیده از خزه رشد کرده که مناظر زیبایی را به وجود آورده است.

دیدنیهای دیگر در این جزیره مانند غار پارک ملی، دره ساحل و دریاچه ای که در طول مسیر رسیدن به روستای سفید می توان مشاهده کرد.

 

از راه دور، در جزیره به یک قلعه غیر قابل نفوذ با دیوارهای سنگی رو به رو می شویم. جاده های نازک رشته ای در امتداد ، و نقاط کوچک سفید که نشانه  وجود خانه ها در جزیره است ، از منظر بالا غیر قابل دسترس به نظر می رسد. با این حال، از مناظر خشن، در واقع به دره های سرسبز، صخره های هیجان انگیز و شکل های سنگی استوار با فعالیت های آتشفشانی باستانی می رسیم.

نوشته جزیره لاگومرا  (La Gomera) اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

[

تور هند

About seobartar

Check Also

تور کیش اردیبهشت 98 هتل پارمیس

برای سفر به جزیره کیش برنامه‌ریزی کنید برای اوقات فراغت خود رد طول سال حتما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *