Home / تپه های slowinski / تپه های شنی اسلووینسکی لهستان
تور هند

تپه های شنی اسلووینسکی لهستان

در این مقاله قصد داریم به معرفی تپه های شنی اسلووینسکی لهستان بپردازیم این تپه های شنی هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با  تپه های شنی اسلووینسکی لهستان آشنا شویم :

تاریخچه تپه های شنی در لهستان

در سال ۱۹۶۷ منطقه ای با مساحت ۳۲٫۷۴۴ هکتار در کشور لهستان کشف شد از این رو یکی از بزرگترین تپه های شنی در این کشور است .این پارک در بخش مرکزی ساحل دریای بالتیک قرار دارد .همچنین در پارک دریاچه و جنگل  labesko  و دریاچه gardno قرار دارد . یکی از ویژگی های آن ،  ماسه های روان  لهستان است که در قسمت عمده این پارک قرار دارد .وسعت این تپه ها به ۵۰۰ هکتار می رسد و از بزرگترین تپه های روان اروپا به حساب می آید .

هزاران سال است که  تپه های شنی اسلووینسکی لهستان با میانگین ۱۰ متر در هر سال حرکت می کنند . تپه های پارک ملی slowinski توسط باد های فرار  از دریای بالتیک عبور می کنند که هر ساله موجب تغییر محل زیستگاه کاج های بلند می شوند .

 این تپه های شنی در یک طرف توسط اقیانوس ها و در یک طرف دیگر توسط جنگل و دریاچه احاطه شده است .تپه های بلند ۴۰ متری آهسته سبب پوشاندن درختان می شوند .

پارک ملی اسلووینسکی

در این پارک ۹۲۰ گونه از گیاهان عروقی ، ۱۶۵ گونه برفی و ۴۳۰ گونه قارچ وجود دارد که پوشش گیاهی تپه های پارک ملی لهستان است .علاوه بر دو مسیر اصلی توریستی (شمال و جنوب)، بسیاری از مسیرهای شناخته شده و مسیرهای پیاده روی در پارک وجود دارد.

پرندگان اغلب در دریاچه Gardno و Lebsko دیده می شوند؛ بنابراين، ذخاير طبيعي محيطي در آنجا وجود دارد. کل پارک توسط یونسکو در شبکه جهانی ذخایر بوسفورا گنجانده شده است و در میان مناطق حفاظت شده تحت کنوانسیون رامسر در تالاب های بین المللی اهمیت دارد.

 تپه های شنی اسلووینسکی لهستان
تپه های شنی اسلووینسکی لهستان

محل های زیبای گردشگری

گردشگران همچنین می توانند از پارک های میراثی در کلوکی در نزدیکی اسلوادوینو دیدن کنند، که زندگی اولیه Słowińcy که در ساحل دریاچه های لسبوسو و گاردنو زندگی می کردند را نشان می دهد، فانوس دریایی تاریخی ۲۵ متری در Czołpino نیز ارزش دیدن دارد.

در قسمت زیر چند عکس همراه با توضیح درج می کنیم که کمک می کند بهتر تپه های شنی اسلووینسکی لهستان را بشناسیم :

با گرفتن دوچرخه الکتریکی در ۵ کیلومتری پارک می توانید تا تپه های ماسه ای بروید و سپس از تپه ها به آرامی بالا بروید

 تپه های شنی اسلووینسکی لهستان
تپه های شنی اسلووینسکی لهستان

تپه های شنی اسلووینسکی لهستان یک منطقه بزرگ را پوشش می دهند و یک محیط حساس هستند، بنابراین حصار طناب برای هدایت بازدیدکنندگان به بالای بلندترین گونه های تپه ها هستند.منطقه اطراف تپه های شنی اسلووینسکی لهستان با درختان کاج ضخیم پوشیده شده است .شن و ماسه عمیق و سست باعث می شود که صعود به  بالای آبراهه آهسته تر شود که در واقع ارزش تلاش را دارد .تپه های شن و ماسه به سرعت به جنگل و دریاچه Łebsko می رسد.

ساحل دریای بالتیک لهستان معمولا بادی می شود ، و اینجا را تبدیل به یک مکان عالی و دیدنی برای به هوا فرستادن بادبادک ها می کند .تپه های slowinski پارک ملی طولانی، گسترده است و به شدت مورد بازدید قرار می گیرد.

تجربه دوچرخه سواری یک سرگرمی محبوب در تپه های شنی اسلووینسکی لهستان است .

همه چیز هایی که قبل از سفر باید بدانید

دسترسی به پارک از تمام شهر های نزدیک آن آسان است . از محل پارک ماشین ها تا لبه ی ساحل تقریبا ۵٫۵ کیلومتر به ابتدای تپه های شنی اسلووینسکی لهستان است اغلب مردم حدود ۱ الی ۱:۳۰ ساعت این مسیر را پیاده راه می روند که مسیری زیبا از وسط جنگل است . برخی از مردم هم به  بازی گلف الکترونیک روی تپه های شنی اسلووینسکی لهستان می پردازند.

از همه مهم تر ساده ترین راه برای رفت و آمد به تپه های شنی اسلووینسکی لهستان این است که در فروشگاه ها هزینه ورودی دوچرخه را بپردازید و خودتان در تپه های slowinski دوچرخه سواری کنید .

 تپه های شنی اسلووینسکی لهستان
تپه های شنی اسلووینسکی لهستان

نتیجه گیری :

تپه های شنی اسلووینسکی بسیار زیبا هستند و محیطی با پوشش های گیاهی متنوع است که نزدیک به ۹۲۰ گونه متنوع گیاهی در آنجا یافت می شود .آب و هوای تپه های شنی اسلووینسکی لهستان گرم و مرطوب است و ورزش هایی همچون دوچرخه سواری و گلف در آنجا انجام می شود تپه های شنی اسلووینسکی لهستان دارای مناظر زیبای متعدد با ویژگی های خاص خود است.

 تپه های شنی اسلووینسکی لهستان
تپه های شنی اسلووینسکی لهستان

 

نوشته تپه های شنی اسلووینسکی لهستان اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

[

تور هند

About seobartar

Check Also

تور کیش اردیبهشت 98 هتل ایران

تور اردیبهشت کیش 98 با اقامت در هتل ایران میتوانیم حدس بزنیم که تصمیم دارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *