Home / بوتیک هتل / بوتیک هتل ها چه ویژگی هایی دارند؟
تور هند

بوتیک هتل ها چه ویژگی هایی دارند؟

بوتیک هتل ها

بوتیک هتل | اقامت موقت مسافران در هتل ها قدمت زیادی دارد و حتی پیش از اینکه هتل ها و اقامتگاه های لوکس احداث گردند، در قدیم الایام کاروانسراهای بین راهی خدماتی همانند هتل ها اما با امکانات کم آن دوره ارائه می دادند. در گذشته رومی ها به سران دولتی مسافر امکانات اقامت به همراه حمام آب گرم ارائه می دادند.

همچنین در طول قرون وسطی کلیساها به عنوان پناهگاه و محل استراحت در اختیار مسافران زیارتی قرار داده می شدند. در قرن ۲۱ بود که هتل ها کم کم به محل اقامت لوکس بدل گشتند و امکانات بی نقص را در اختیار گردشگران قرار دادند.

پس از چندی استایل و سبک برخی از هتل ها تغییر کرد و برای ایجاد تنوع و تمایز هتل هایی با معماری خاص و امکانات بی نظیر و حتی در برخی موارد عجیب و غریب احداث گشتند. امروزه نیز مسافران به طور مداوم در حال جستجوی هتل های جدید و متفاوت هستند.

از این حیث بوتیک هتل ها از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند و در میان هتل های مدرن هنری با دکوراسیون های جالب قرار گرفته اند. حال سوالی که اینجا مطرح می شود این است:

بوتیک هتل چه معنایی دارد و این بوتیک هتل ها چه ویژگی هایی دارند؟

مطالب مرتبط:
آشنایی با عجیب ترین هتل های جهان! +تصویر
این ساختمان های عجیب هتل هستند!
هتل های عجیب غریب

بوتیک هتل ابتدا در هتل اینترکنتیننتال لندن معرفی گردید و پس از آن رفته رفته به کشورها و قاره های دیگر رسید. تعداد اتاق های بوتیک هتل ها محدود هستند و دکوراسیون داخلی آن ها به صورت خاص و متمایز و به نحوی می توان گفت الهام بخش است.

سبک خاص صمیمی و گرم فضای بوتیک هتل ها آن ها را از هتل های معمولی متمایز می سازد. بوتیک هتل ها بیشتر همانند اثری هنری هستند و برخی از آن ها قدمت تاریخی دارند؛ مثل هتل عباسی اصفهان.

در مجموع تعریف خاصی برای بوتیک هتل ها وجود ندارد اما این دسته هتل ها چند ویژگی دارند که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. پس با الی گشت همراه باشید تا شما را با ویژگی های بوتیک هتل ها آشنا سازیم.

اندازه ی بوتیک هتل ها

معمولا تفاوت بوتیک هتل ها با هتل های عادی در اندازه ی آن ها است. تعداد اتاق های این هتل حدودا از حداقل ۱۰ اتاق تا ۱۰۰ اتاق می باشد. مقیاس کوچک بوتیک هتل ها فضایی صمیمی ایجاد می کند و گویی یک مهمان در خانه ای شخصی هستید. بعضی از این هتل ها اتاقی مخصوص برای گپ و گفتگوی مسافران هتل نیز دارند.

تور هند

About seobartar

Check Also

تور ارزان کیش اردیبهشت ۹۸ هتل پارمیس

جزیره کیش، مقصدی فوق‌العاده برای سفر یکی از بهترین اتفاقاتی که می‌توان در طول زندگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *