Home / اخبار / برقراری پروازهای داخلی ایران
قیمت تور استانبول

برقراری پروازهای داخلی ایران

تمامی پروازهای داخلی ایران برقرار است

با انتشار ویروس کرونا تقریبا تمامی پروازها در سراسر دنیا لغو شد. اما با توجه به اینکه ضربه به صنعت گردشگری خسارت جبران ناپذیری بر اقتصاد کشورها وارد می‌کند، دولت‌ها در پی این هستند که پس از بحران کرونا و با توجه به کمرنگ شدن این بیماری صنعت گردشگری را دوباره آغاز کنند و آن را به حالت قبل بازگردانند. با وجودیکه ویروس کرونا برنامه سفر بسیاری از افراد را بر هم زده است اما مسئولین در تلاش هستند تا دوباره سفرها را از سربگیرند.

با کاهش روند رشد کرونا و با توجه به باز شدن پروازها در بسیاری از مسیرها، از آنجاییکه جابجایی مسافران نقش اساسی را در تامین اقلام ضروری بسیاری از مردم ایفا می‌کند و نیاز به سفر برای انجام بسیاری از کارهای ضروری و رونق کسب و کارها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است، پروازهای داخلی ایران نیز برقرار شده است. البته لازم به ذکر است که تمامی پروازها با رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی انجام شده و از ایمنی و سلامت افراد در طول سفر محافظت می‌شود.

در این راستا و برای تامین نیازهای پروازی مسافران فلای تودی اقدام به فروش بلیط‌های داخلی ایران به تمامی مسیرها با ارزان‌ترین قیمت می‌کند. چنانچه مایل هستید تا به بهترین نرخ بلیط‌های داخلی دسترسی داشته باشید کافی است بلیط خود را از وب سایت فلای تودی خریداری کنید. در حال حاضر می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیمایی تمامی ایرلاین‌ها در مسیرهای داخلی را چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی از سایت فلای تودی خریداری کنید. همچنین می‌توانید بلیط هواپیمایی ماهان، بلیط هواپیمایی ایران ایر، بلیط هواپیمایی کاسپین، بلیط هواپیمایی وارش و بلیط هواپیمایی فلای پرشیا را با نرخ‌های ویژه از فلای تودی خریداری کنید.

همچنین با خرید از سایت فلای تودی می‌توانید از فروش ویژه و استثنایی فلای تودی در مسیرهای زیر بهره مند شوید:

تمامی پروازهای منتهی به عسلویه شامل پروازهای تهران عسلویه، پرواز اصفهان عسلویه، پرواز شیراز عسلویه، پرواز اهواز عسلویه، پرواز مشهد عسلویه، پرواز بندرعباس عسلویه و پرواز اراک عسلویه

پرواز تهران مشهد

پرواز تهران بندرعباس

 پرواز تهران اهواز

پرواز تهران شیراز

پرواز تهران بوشهر

پرواز تهران کیش

پرواز تهران قشم

پرواز اصفهان شیراز

پرواز اصفهان اهواز

پرواز اصفهان بندرعباس

 

 

نوشته برقراری پروازهای داخلی ایران اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

رونمایی از درهای شخصی صندلی‌های فرست کلاس بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز ماه آینده از درهای شخصی صندلی‌های فرست کلاس خود رونمایی می‌کند بریتیش ایرویز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *