Home / اخبار / برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی امارات
قیمت تور استانبول

برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی امارات

پروازهای هواپیمایی امارات از هفته آینده به ۹ مقصد تجاری از سر گرفته خواهد شد

هواپیمایی امارات اعلام کرد که در نظر دارد از هفته آینده و از تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۰ پروازهای سیستمی خود به ۹ مقصد را مجددا از سر بگیرد.

این پروازها شامل مسیرهای لندن به فرانکفورت، پاریس، میلان، مادرید، شیکاگو، تورنتو، سیدنی و ملبورن می‌شود.

همچنین هواپیمایی امارات در نظر دارد پروازهای غیرمستقیمی که در مسیر لندن استرالیا انجام می‌شوند و در دبی توقف دارند را برقرار کند.

مسافران تنها در صورتی واجد شرایط با پروازهای جدید امارات هستند که با قوانین و معیارهای موردنیاز برای ورود به کشورهای مقصد هماهنگ باشند.

مسافرانی که ساکن امارات هستند و می‌خواهند به دبی بازگردند نیز باید تاییدیه‌ای برای تشخیص هویت و حق شهروندی از مقامات فدرال داشته باشند.

عادل الردا مدیر عامل اجرایی ارشد هواپیمایی امارات نیز عنوان کرد: ” خرسندیم که پروازهای سیستمی خود را در این مقاصد از سر گرفتیم و با این کار گزینه‌های بیشتری را برای سفر در اختیار مشتریان هواپیمایی امارات قرار می‌دهیم. ما همچنان در حال مذاکره با مقامات رسمی کشورهای دیگر هستیم تا باقی پروازها به سایر مقاصد بین المللی را نیز مجددا شروع کنیم.

ما اقدامات بیشتری را در فرودگاه در همکاری با مقامات مربوطه برای رعایت فاصله اجتماعی و ضدعفونی مسافران و تجهیزات هواپیمایی انجام خواهیم داد، چرا که ایمنی و سلامت پرسنل، مسافران و جوامع همواره اولویت اصلی ما است.”

علاوه بر برقراری پروازهای سیستمی، هواپیمایی امارات به منظور تسهیل برقرای پروازهای بازگشت به وطن و پروازهای گردشگری، قصد دارد تا با سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌ها همکاری نزدیک داشته باشد.

این پرواز دبی توکیو هواپیمایی امارات در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ و پرواز کوناکری داکار هواپیمایی امارات در تاریخ ۱۶ می ۲۰۲۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما امارات را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی امارات اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

جزئیاتی از عوارض خروج کشور در سال ۹۹

جزئیاتی از عوارض خروج کشور در سال ۹۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *