Home / اخبار / برقراری مجدد پروازهای ماهان یاسوج
قیمت تور استانبول

برقراری مجدد پروازهای ماهان یاسوج

پروازهای ماهان یاسوج دوباره برقرار شد

سرانجام پس از ۳ ماه وقفه در پروازهای فرودگاه یاسوج پروازهای این فرودگاه از سر گرفته شد. اولین پرواز از پروازهای ماهان یاسوج روز گذشته در ساعت ۱۱:۳۰ از تهران به مقصد یاسوج انجام شد.

پروازهای فرودگاه یاسوج که به دنبال شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه ۹۸ کنسل شده بود، با توجه به بهبود وضعیت نسبی این بیماری روز گذشته از سر گرفته شد.

طبق برنامه پروازی ماهان، پروازهای رفت ماهان در مسیر تهران یاسوج روزهای شنبه و چهارشنبه به شماره پروازی W54522 و پروازهای برگشت ماهان در مسیر یاسوج تهران به شماره پروازی W54523 در همان روزهای شنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد.

پیشتر پروازهای رفت ماهان تهران یاسوج و پروازهای ماهان یاسوج تهران در مسیر برگشت در روزهای شنبه و جمعه انجام می‌شد که با پیگیری‌های انجام شده زمان انجام این پروازها به روزهای شنبه و چهارشنبه تغییر پیدا کرد.

پروازهای ماهان یاسوج با هواپیمای BAE انجام می‌شود. پروازهای ماهان تهران یاسوج در مسیر رفت روزهای شنبه و چهارشنبه در ساعت ۱۱:۳۰ از فرودگاه مهرآباد (THR) به مقصد فرودگاه یاسوج (YES) و پروازهای ماهان یاسوج تهران در مسیر برگشت روزهای شنبه و چهارشنبه از فرودگاه یاسوج به فرودگاه مهرآباد تهران راس ساعت ۱۳:۵۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی ماهان ایر از تهران به یاسوج و از یاسوج به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

در جدول‌های زیر می توانید جزئیات اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان در مسیر تهران یاسوج و مسیر یاسوج تهران را در ماه ژوئن و ژوئیه مشاهده کنید:

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان از تهران به یاسوج در ماه ژوئن و ژوئیه:

پروازهای ماهان یاسوج
پروازهای ماهان تهران یاسوج

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان یاسوج به تهران در ماه ژوئن و ژوئیه:

پروازهای ماهان یاسوج
پروازهای ماهان یاسوج تهران

احتمالا این مطلب را هم بپسندید:

آغاز پروازهای ماهان اردبیل

 

نوشته برقراری مجدد پروازهای ماهان یاسوج اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر

پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور ماهان ایر برقرار است در حال حاضر برای مسیر تهران – …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *