Home / اخبار / برقراری مجدد پروازهای لوفتهانزا
قیمت تور استانبول

برقراری مجدد پروازهای لوفتهانزا

تا اواخر ماه جون گروه هواپیمایی لوفتهانزا به ۱۳۰ مقصد پرواز خواهد داشت

گروه هواپیمایی لوفتهانزا از برقراری دوباره پروازهای لوفتهانزا تا پایان ماه جون خبر داد.

از ابتدای ماه جون هواپیمایی لوفتهانزا، یورووینگز، و هواپیمایی سوئیس سرویس‌های پروازی خود از منچستر، بیرمنگام، ادینبرو (ادینبورگ)، و دوبلین به مقصد فرانکفورت، زوریخ، دوسلدورف، هامبورگ، اشتوتگارت و کلن را از از سر خواهند گرفت.

این ایرلاین‌ها همچنین قصد دارند تا پروازهای خود از فرودگاه هیترو لندن را افزایش دهند.

در مجموع، این خطوط هوایی از آغاز ماه بعد ۶۳ پرواز در هفته خواهند داشت.

با بیش از ۱۰۶ مقصد در آلمان و اروپا و بیش از ۲۰ مقصد میان قاره‌ای، تعداد پروازهای این ایرلاین‌ها تا پایان ماه جون به طرز محسوسی برای تمامی مسافران افزایش پیدا خواهد کرد.

هری هامیستر، مدیر هیئت مدیره هواپیمایی لوفتهانزا گفت: “گروه هواپیمایی لوفتهانزا در نظر دارد تا انتهای ماه جون، حدود ۱۸۰۰ پرواز دو طرفه را در بیش از ۱۳۰ مقصد بین المللی برقرار کند.

با برنامه‌ پروازی که گروه هواپیمایی لوفتهانزا تدارک دیده است، این شرکت هواپیمایی نقشی اساسی در تجدید قوای زیرساخت‌های صنعت هوایی که بخشی اساسی از اقتصاد آلمان و اروپا را تشکیل می‌دهند، خواهد داشت.

مردم خواهان از سرگیری سفرهای تجاری و گردشگری هستند، به همین دلیل است که ما همچنان گام به گام در حال اضافه کردن پروازها در ماه‌های آینده هستیم تا کشورهای اروپایی را به یکدیگر و در نهایت اروپا را به جهان متصل سازیم.”

پروازهای اضافی لوفت هانزا در نیمه اول ماه جون در آلمان و اروپا از فرانکفورت به مقاصد هانوفر، مایورکا، صوفیه، پراگ، منچستر، بیلوند، نیس، بوداپست، ریگا، دوبلین، کراکوف، بخارست و کیف انجام خواهد شد.

همچنین پروازهای مونیخ به مقاصد: مونستر/ اسنابروک، زیلت، روستوک، وین، زوریخ، بروکسل و پالما د مایورکا خواهد بود.

لازم به ذکر است برنامه پروازی هواپیمایی لوفتهانزا ۱۹ پرواز به مقاصد طولانی را نیز شامل می‌شود، که ۱۴ مسیر نیز در ماه می به آن‌ها اضافه خواهد شد.

در مجموع، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سوئیس و یورو وینگز تا اواسط ماه جون، هر هفته تقریبا ۴ پرواز به بیش از ۷۰ مقصد بین المللی خواهند داشت.

از سرگیری بیشتر پروازهای طولانی مسیر هواپیمایی لوفتهانزا از نیمه دوم ماه جون خواهد بود.

 

نوشته برقراری مجدد پروازهای لوفتهانزا اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با آداب و رسوم غذا خوردن در کشور یونان

کشور یونان بی شک یکی از زیباترین کشور های اروپا و دنیا است. یکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *