Home / اخبار / بازگشایی هتل کوئین الیزابت ۲ دبی
قیمت تور استانبول

بازگشایی هتل کوئین الیزابت ۲ دبی

بازگشایی هتل کوئین الیزابت ۲ دبی از ابتدای اکتبر ۲۰۲۰

مدیران ارشد از بازگشایی هتل کوئین الیزابت ۲ دبی خبر دادند و اذعان داشتند این هتل از ابتدای ماه اکتبر سال جاری به مسافران  خود خوشامد خواهد گفت.

سرانجام هتل کوئین الیزابت ۲ دبی که در ابتدا کشتی کروز بود و پس از تغییر کاربری به هتلی لوکس تبدیل شد از شروع مجدد فعالیت خود خبر داد. این هتل که شهرتی جهانی دارد و در بندر مینا رشید دبی برای همیشه لنگر انداخته است، از روز پنجشنبه و ابتدای ماه اکتبر ۲۰۲۰  پذیرای مسافران خواهد بود. همچنین براساس پستی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، امنیت این هتل تایید شده و هتل کوئین الیزابت ۲ موفق به دریافت گواهی ایمنیDubai Assured  شده است.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما دبی

هتل کوئین الیزابت ۲ دبی
هتل کوئین الیزابت ۲ دبی

این گواهینامه که توسط سازمان گردشگری دبی، بخش توسعه اقتصادی و شهرداری دبی صادر شده است، به رستورانها، فروشگاهها، هتلها، مراکز خرید و مقاصد گردشگری که به دستورالعمل‌های ایمنی دولت پیوستهآند،اهدا می‌شود.

این خبر‌‌، خصوصا برای طرفداران بی‌شماراین هتل که در انتظار فرصتی دوباره برای بازدید از این هتل لوکس هستند، خوشایند است. کویین الیزابت ۲ در ماه مارس سال گذشته برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بسته شد‍‍‍‍‍‍.

با انتشار بیانیه‌ای مدیران ارشد هتل الیزابت کوئین ۲ اعلام کردند: “پس از بحث ها و بررسی های دقیق، مدیران ارشد این هتل تصمیم گرفته‌اند تا این هتل و تمامی خدمات و امکانات آن‌ را تا زمان پیشرفت‌های بیشتر بر روی برنامه‌های در حال انجام بازسازی این هتل، طی فصول کم بازدید پیش بینی شده، تعطیل کنند.

هتل کوئین الیزابت ۲ دبی
هتل کوئین الیزابت ۲ دبی

همچنین امسال همان سالی است Queens Grill، رستوران تاریخی کشتی کوئین الیزابت، که پیش از این، در خدمت افراد مشهور و خانواده سلطنتی انگلیس از جمله لیزا ماینلی و رود استوارت بود، مجددا پس از نوسازی گسترده، با ارائه آشپزی مدرن بریتانیا، بازگشایی شد.

از طرف دیگر کشتی کویین الیزابت ۲، با گشودن درب خود به روی عموم مردم به مهمانان خود این امکان را می‌دهد تا نگاهی اجمالی به ایستگاه فرماندهی کشتی و تجهیزات قدیمی دریایی آن داشته باشند.

گفتنی است که هتل کوئین الیزابت ۲ اقدام به به برگزاری تورهای میراث فرهنگی نموده است، اگرچه نمی‌توان به طور قطع گفت که چه زمانی این تورها فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

 

نوشته بازگشایی هتل کوئین الیزابت ۲ دبی اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در ✈️ قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *