Home / اخبار / بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور
قیمت تور استانبول

بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور

سنگاپور به تدریج مرزهای خود را به روی کشورهای دیگر باز می کند

دولت سنگاپور از بازگشای مجدد مرزهای خود خبر داد. این کشور قصد دارد به تدریج مرزهای خود را باز کند و در نظر دارد تا سفرهای ضروری میان این کشور و کشورهایی که دارای نرخ پایینی از مبتلایان به ویروس کرونا هستند را از سر بگیرد.

وزیر بهداشت سنگاپور روز سه شنبه عنوان کرد: “بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور با حفظ ایمنی کامل صورت خواهد گرفت تا به مردم این کشور اجازه دهد برای فعالیت‌های ضروری خود به کشورهای دیگر سفر کنند و همچنین این امکان را برای مردم کشورهای دیگر به وجود آورد تا برای انجام کسب و کار خود به این کشور وارد شوند.”

او همچنین افزود: “ما با شیوه‌ای دقیق این کار را دنبال خواهیم کرد و تمامی اقدامات احتیاطی و ایمنی را لحاظ خواهیم کرد. اما به دلیل وضعیت بی ثبات جهان ارزیابی و اجرای طرح بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور در سه مرحله صورت خواهد گرفت.”

سنگاپور از یک جون ۲۰۲۰ قصد دارد تا مرزهای خود را به روی کشورهای دیگر باز کند.

در ادامه بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور بسیاری از مردم این کشور کسب و کار خود را از سر خواهند گرفت، مدرسه‌ها باز خواهند شد و حمل و نقل عمومی با اقدامات ایمنی شروع به کار خواهند کرد.

اما به همان اندازه که قوانین سنگاپور برای از میان برداشتن قوانین محدودیت، سهل گیرانه‌تر می‌شود، به همان اندازه کنترل‌ها برای پیگشیری از شیوع مجدد بیماری افزایش پیدا خواهد کرد.

در راستای این تصمیم ردیابی تماس‌های میان فردی با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت و افرادی که به ویروس کرونا آلوده هستند، تشخیص داده شده و قرنطینه می‌شوند. همچنین استفاده از ماسک در بیرون از خانه حتی پس از اتمام این جریان نیز برای تمامی مردم سنگاپور الزامی است.

مردم سنگاپور باید از اجتماع در مکان‌های شلوغ خودداری کنند و توجه ویژه‌ای به سالمندان داشته باشند. همچنین شهروندان سنگاپوری باید تا حد امکان زمان‌هایی را که در بیرون از خانه به سر می‌برند را به حداقل برسانند و از تماس فیزیکی با افراد دیگر خودداری کنند.

نوشته بازگشایی مجدد مرزهای سنگاپور اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

رونمایی از درهای شخصی صندلی‌های فرست کلاس بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز ماه آینده از درهای شخصی صندلی‌های فرست کلاس خود رونمایی می‌کند بریتیش ایرویز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *