Home / اخبار / بازگشایی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد
قیمت تور استانبول

بازگشایی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد

بازگشایی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد پس از حدود یک ماه تعطیلی

ترمینال یک فرودگاه مهرآباد تهران که با توجه به کاهش تعداد پروازها در اثر شیوع کرونا، از ۲۸ اسفند ۹۸ درهای خود را به روی مسافران بسته بود، بازگشایی شد.

بر این اساس ایرلاین‌های کیش ایر، زاگرس و وارش در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد پروازهای خود را از سر خواهند گرفت.

فرودگاه مهرآباد در مجموع ۴ ترمینال دارد که در حال حاضر به دلیل جلوگیری از ازدحام در ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد، این ترمینال از ۵ اردیبهشت مجددا آغاز به کار کرد.

لازم به ذکر است با بسته شدن ترمینال یک فرودگاه مهرآباد در ۲۸ اسفند که قدیمی‌ترین ترمینال این فرودگاه نیز می‌باشد، قرار بود تمامی پروازهای این ترمینال به ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد منتقل شود.

در اطلاعیه اداره کل فرودگاه مهرآباد مبنی بر بازگشایی ترمینال یک این فرودگاه، از مسافران خواسته شده است تا حداقل یک ساعت و ۳۰ دقیقه پیش از پرواز در فرودگاه حاضر شوند.

همچنین بر اساس اعلام روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، تمامی ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد مطابق با استاندارد دستورالعمل‌های بهداشتی آماده پذیرش و خدمات رسانی به مسافران خواهند بود.

تا سال ۱۳۸۶ و تا پیش از ساخت فرودگاه امام خمینی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه نخست کشور بود که هم پروازهای داخلی و هم پروازهای بین المللی از طریق این فرودگاه انجام می‌شد. اما پس از سال ۱۳۸۶، تمامی پروازهای بین المللی تهران به فرودگاه امام خمینی منتقل شد.

در حال حاضر تمامی پروازهای بین المللی از فرودگاه امام خمینی تهران و تمامی پروازهای داخلی از فرودگاه مهرآباد تهران انجام می‌شود.

نوشته بازگشایی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه از اول ژوئن ۲۰۲۰ پروازهای داخلی ترکیه روز گذشته ۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *