Home / اخبار / افزایش هزینه حمل بار هوایی ایرلاین‌ها در سال ۲۰۲۰
قیمت تور استانبول

افزایش هزینه حمل بار هوایی ایرلاین‌ها در سال ۲۰۲۰

ایرلاین‌هایی که هزینه حمل بار هوایی خود را در سال ۲۰۲۰ افزایش داده‌اند

تعدادی از ایرلاین‌ها هزینه حمل بار هوایی خود را از آغاز سال ۲۰۲۰ افزایش دادند و متخصصان صنعت گردشگری در شگفت هستند که با وجود اپیدمی کووید ۱۹ که تاثیرات بسیاری بر روی این صنعت داشته است، کسانی که به نحوی در صنعت گردشگری فعالیت می‌کنند، به دنبال راهکارهایی برای بازسازی این صنعت هستند، چطور ایرلاین‌ها دست به چنین اقدامی زده‌اند.

امریکن ایرلاینز اخیرا و از تاریخ ۲۱ اپریل ۲۰۲۰ هزینه حمل بار بلیط‌های اکونومی این ایرلاین را که آن سوی آب‌های اقیانوس اطلس پرواز می‌کنند را از ۶۰ دلار (۵۴٫۸۲ یورو) در مسیرهای یک طرفه به ۷۵ دلار (۶۸٫۵۲ یورو) افزایش داد. همچنین هزینه شارژ چمدان دوم همان ۱۰۰ دلار (۹۱٫۳۶ یورو) است، در حالیکه هزینه حمل سومین و چهارمین چمدان اضافه بدون تغییر نسبت به سال‌های قبل و همان ۲۰۰ دلار (۱۸۲٫۷۳ یورو) خواهد بود. همچنین هزینه حمل بار برای پروازهای داخلی برای اولین چمدان همان ۳۰ دلار (۲۷٫۴۱ یورو) سابق است.

هزینه حمل بار هوایی امریکن ایرلاینز
هزینه حمل بار هوایی امریکن ایرلاینز

اوایل امسال و از ۱۶ژانویه، هزینه حمل بار هواپیمایی جت‌بلو برای حمل نخستین چمدان از ۳۰ دلار (۲۷٫۴۱ یورو) به ۳۵ دلار (۳۱٫۹۸ یورو) و هزینه بار چمدان دوم از ۴۰ دلار (۳۶٫۵۵ یورو) به ۴۵ دلار (۴۱٫۱۱ یورو) افزایش پیدا کرد. از ۶ مارچ، یونایتد ایرلاینز نیز تصمیمی مشابه جت‌بلو گرفت و هزینه حمل بار نخستین چمدان را به ۳۵ دلار (۳۱٫۹۸ یورو) در هر پرواز و هزینه چمدان دوم را به ۴۵ دلار (۴۱٫۱۱ یورو) در هر پرواز افزایش داد. با این حال اگر هزینه حمل بار پیش از باز شدن چک-این آنلاین پرداخت شده باشد، هر دو ایرلاین از دریافت ۵ دلار مازاد خودداری خواهند کرد.

هزینه حمل بار هوایی جت‌بلو
هزینه حمل بار هوایی جت‌بلو

اطلاعات حاصل از مرکز آمار حمل و نقل نشان می‌دهد که هزینه حمل بار ایرلاین‌های امریکااز اپریل ۲۰۱۸ تا مارچ ۲۰۱۹، با افزایش نرخ و کسب درآمد همراه بوده است و از هزینه حمل بار ۵٫۱ میلیارد دلار (۴٫۶ میلیارد یورو) نصیب ایرلاین‌ها شده است.

اگرچه قوانین حمل بار هر ایرلاین با ایرلاین دیگر متفاوت است اما به طور کلی، هزینه حمل بار هواپیما برای تمامی ایرلاین‌ها با افزایشی ۳ درصدی همراه بوده است. هزینه حمل بار برای ایرلاین‌های ارزان قیمت نسبت به ایرلاین‌های بزرگتر سهم بیشتری از درآمد آن‌ها را تشکیل می‌دهد. باید دید پس از اپیدمی ویروس کرونا، آیا ایرلاین‌های دیگر نیز تصمیم به افزایش هزینه حمل بار خود می‌کنند تا به این ترتیب مقداری از زیان‌های مالی خود را جبران کنند؟

نوشته افزایش هزینه حمل بار هوایی ایرلاین‌ها در سال ۲۰۲۰ اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه از اول ژوئن ۲۰۲۰ پروازهای داخلی ترکیه روز گذشته ۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *