Home / اخبار / افزایش سرعت بازپرداخت‌های هواپیمایی امارات
قیمت تور استانبول

افزایش سرعت بازپرداخت‌های هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات به فرایندهای بازپرداخت خود سرعت می‌بخشد.

این تصمیم در راستای کاهش تاثیرات نامطلوب ناشی از اختلالات سفر که در اثر اپیدمی ویروس کرونا برای مشتریان و شرکای تجاری صنعت سفر و گردشگری به وجود آمده، صورت گرفته است.

با وجود حدود نیم میلیون درخواست کنسلی بلیط‌های هواپیمایی امارات، این شرکت هواپیمایی اقدامات پیشگیرانه‌ای در جهت بازسازی روش‌های اجرایی خود برداشته تا بدین ترتیب به فرایند بازپرداخت بلیط‌های استردادی سرعت ببخشد.

قبل از اپیدمی ویروس کرونا، هواپیمایی امارات به طور متوسط، حدود ۳۵٫۰۰۰ درخواست کنسلی بلیط در هر ماه داشت. که این مقدار با شیوع ویروس کرونا به ناگهان به ۱۵۰٫۰۰۰ درخواست در ماه افزایش پیدا کرد. با این افزایش ناگهانی تعداد بلیط‌های استردادی، هم اکنون هواپیمایی امارات در تلاش است تا مشکل استرداد و بازپرداخت بلیط‌ها را تا اوایل آگست حل کند.

تیم کلارک، رئیس هیئت مدیره هواپیمایی امارات گفت: “همانند دیگر ایرلاین‌ها زمان دشواری را سپری می‌کنیم. ما در حال حاضر برای سرعت بخشیدن به فرایند بازپرداخت بلیط‌های استردادی از ذخایر مالی خود استفاده می‌کنیم. اما این وظیفه و مسئولیتی است که بر عهده ما است. ما می‌خواهیم مشتریان و شرکای تجاری خود را از پرداخت هزینه‌های بلیط‌های استردادی مطمئن سازیم و برای سرعت بخشیدن به این فرایند از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

او اضافه کرد: شرایط در هفته‌های‌های نخست اپیدمی با دگرگونی بسیاری همراه بود، اما ما قوانین استرداد بلیط را به صورت ساده و با رویکردی جهانی از نو نوشتیم تا در قوانین جدید مشتریانمان را در درجه اول اهمیت قرار دهیم.

همچنین به صورت فعالانه و پویا در ابتدا با مشتریانی تماس حاصل کردیم که درخواست‌های استرداد و یا تغییر بلیط خود را زودتر از سایرین ثبت کرده بودند تا بدین ترتیب این امکان را برایشان به وجود آوریم که گزینه‌های بیشتری برای انتخاب در دسترس داشته باشند.”

نوشته افزایش سرعت بازپرداخت‌های هواپیمایی امارات اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه

شروع مجدد پروازهای داخلی ترکیه از اول ژوئن ۲۰۲۰ پروازهای داخلی ترکیه روز گذشته ۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *