Home / تور خارجی / اشتباهات رایج در سفر از نگاه آنتونی باردن

اشتباهات رایج در سفر از نگاه آنتونی باردن

آنتونی باردن یکی از مطرح‌ترین جهان‌گردان است که زمان زیادی را در سفر گذرانده است و با افراد و گردشگران زیادی ملاقات کرده است. آنتونی باردن تقریباً ۲۵۰ روز را در هرسال در جاده می‌گذارد و این بدان معناست که وی جاذبه‌های توریستی زیادی را در دنیا دیده است و تجربه‌ی خوبی دارد. در این مقاله قصد داریم اشتباهات رایج در سفر را نگاه آنتونی باردن بررسی کنیم که می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای سفرهایمان باشد.

آنتونی براین باور است که افراد مکان‌های ناشناخته‌ی زیادی در دنیا وجود دارد و یکی از مواردی که باعث افزایش هیجان سفر می‌شود این است به این مکان‌ها سفر کنید. بیش‌تر مسافران ترجیح می‌دهند که به مناطق امن سفر کنند، ار این جهت اگر به خانواده‌تان بگویید می‌خواهید سفری به قبایل آفریقایی و سفر به صحرای مصر داشته باشید با مخالفت مواجه خواهید شد. اما سفر به مناطق ناشناخته می‌تواند یک ماجراجویی خوبی را برای شما به‌ارمقان بیاورد. همچنین وقتی به این مکان‌ها سفر می‌کنید پول زیادی را هزینه نمی‌کنید و لحظات شاد‌تری را تجربه خواهید کرد. همچنین در انتخاب  انتخاب هتل دقت کنید، اگر به دنبال بهترین قیمت ها هستید و به صورت گروهی هم سفر می کنید بهتر است که Airbnbs را چک کنید چون با کرایه این خانه ها شانس این را دارید تا هم فرهنگ محلی را بهتر بشناسید و هم کمتر خرج کنید. همچنین می‌توانید ازبلیت‌های لحظه‌آخری مثلاً در تور ارمنستان هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید.

وی معتقد است از عواملی که می‌تواند لذت سفر را افزایش دهد خوردن غذاهای محلی آن منطقه است. خوردن غذای محلی بهترین روش برای شناخت فرهنگ بومی یک کشور است بدون شک بعد از سفر به یک کشور خارجی به عنوان نمونه تور استانبول، در خیابان یا رستوران ها با غذاهایی مواجه خواهید شد که قبلاً آن ها را ندیده و مزه آن ها را نچشیده اید. انتخاب سفر عجولانه بسیار هیجان‌انگیز است. گاهی به‌طور ناخودآگاه برای سفر خود برنامه ریزی می‌کنید، اما باید بدانید که داشتن برنامه قبل از سفر دست‌وپای شما برای ماجراجویی می‌بندد.

نوشته اشتباهات رایج در سفر از نگاه آنتونی باردن اولین بار در سالیان سفر. پدیدار شد.

نوشته اشتباهات رایج در سفر از نگاه آنتونی باردن اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

About seobartar

Check Also

«کلیسای جامعه مسیح»، بنایی باشکوه در اکوادور که از طلا ساخته شده!

کلیسای جامعه مسیح | Church of La Compañía de Jesús کیتو، پایتخت کشور اکوادور مملو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved