۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی

5جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی

جذابیت ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی

کشور مالزی در جنوب شرقی آسیا یکی از کشورهای مطرح دنیا از لحاظ گردشگری بوده و به عنوان یکی از قطب های گردشگری قاره آسیا در دنیا مطرح است ، این کشور از جزایر زیادی تشکیل شده که تعدادی از این جزیره ها به عنوان جزیره های مطرح در امر جهانگردی بوده که ما در ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی به آنها اشاره می کنیم.

۱ – Langkawi (لنکاوی)

یکی از جزیره های دوست داشتنی در کشور مالزی با هتل های مجلل ، رستوران ها و برجهای پر ذرق و برق ، طبیعت چشم نواز و بسیار زیبا ، سهولت دسترسی به تمام امکانات لازم ، جاذبه های باغ برنج لامان پدی ، آکواریوم های داخلی در زیر آب ، مردمان بومی و روستاهایی با معماری تاریخی و خاص این جزیره را در صدر ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی تبدیل کرده است.

5جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی
langkawi

۲- Perhentian Islands (جزایر پرهنتیان)

این جزیره در سواحل شمال شرقی کشور مالزی نزدیک مرزهای مالزی با تایلند قرار دارد.یکی از زیباترین جزایر کشور مالزی بوده که دارای سواحل زیبا ، جنگلهای انبوه و چشم نواز و قیمت مسکن ارزان تور ارزان در تور مالزی را دارا میباشد ،که به عنوان اولین گزینه از ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی قرار بگیرد.

5جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی
perhentian_islands

۳ – Pulau Tioman ( پولااو تیومن )

این جزیره به عنوان یکی از زیباترین جزایر جهان شناخته می شود ، منظره ای از این جزیره در فیلم جنوب اقیانوس آرام محصول ۱۹۵۸ به عنوان منظره به اکران درآمد ، تنوع گیاهی متنوع این جزیره بسیار ویژه و طبیعی میباشد و این جزیره به عنوان یکی از جزایر توسعه یافته و تجاری کشور مالزی محسوب میباشد ، گردشگران میتوانند در این به پیاده روی در ساحل و قدم زدن در جنگلهای پرانبوه لذت ببرند و با حضور در باغ مخصوص به لاک پشت ها تنوع حیات وحش این منطقه را نیز مشاهده کنند که بس شک این جذابیت ها این جزیره را ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی قرار میدهد.

5جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی
pulau_tioman

۴ –  Redang (ریدانگ )

یکی از بزرگترین جزایری که در سواحل شرقی کشور مالزی واقع شده است و یکی از۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی که دارای سواحل ماسه سفید پودری و آبهای کریستالی آبی روشن ، صخره های مرجانی و تنوع حیوانی متنوع و طبیعی نظیر ماهی نئمو، بچه کوسه و چترهای دریایی ، وجود شرایط خوب برای غواصی و شنا ، مسیرهای متعدد و جالب و سحر انگیز برای قدم زدن در جنگلهای زیبای این جزیره برای گردشگران به یک قطب مهم و جالب توجه تبدیل کرده است.

۵ –  Pulau Mabul ( پولائو مابول )

جزیره ای کوچک و یکی از بهترین مکان های غواصی در جهان است.  که در ساحل جنوب شرقی ایالت صباح قرار دارد و دارای سواحل زیبا از درختان نارگیل، شن و ماسه سفید و فیروزه ای است. علاوه بر این، جزیره مابول همچنین دارای یکی از غنی ترین ذخایر و گونه های حیوانی جهان در زیر دریا را دارا می باشد که شامل گونه هایی مانند ماهی قورباغه، ماهیان عقرب، علف های هرز، کالباس، گوائی و صدف های مختلف است. بازدید کنندگان اینجا می توانند به راحتی در عرض یک ساعت در اطراف این جزیره کاوش کنند تا جاذبه هایی مانند روستاهای معمولی با کلبه های ساحلی خود را کشف کنند که با این توضیحات آخرین گزینه از ۵جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی می باشد.

5جزیره برتر مالزی در بخش جهانگردی
pulau_mabul

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *