جزایر پرهنتیان مالزی

پرهنتیان

 جذابیت جزایر پرهنتیان مالزی

سوال بسیاری از کاربران و گردشگران این است که چه جاهایی جذابیت خاصی برای گذراندن یک دوره تفریحی مناسب است ؟ در جواب میتوان گفت که جزایر پرهنتیان مالزی ، یک از این مکانهای جذاب موجود نه تنها در مالزی بلکه درجهان بوده که شرایط خاص و جذاب مخصوص به خود را دارد.

جزایر پرهنتیان کجاست ؟

جزایر پرهنتان مالزی در ۶۴ کیلومتری جنوب مرز بین مالزی و تایلند قرار دارد که منطقه ای با شرایط و ویژگی های جذاب در ۱۹ کیلومتری سواحل شمال شرقی مالزی با طبیعتی بکر و شرایط مناسب تفریحی و با امکانات عالی است که میتواند بهترین لحظات تفریحی مناسب را برای گردشگران فراهم آورد.

جزایر پرهنتیان مالزی
جزایر-پرهنتیان

چرا باید به جزایر پرهنتیان سفر کرد ؟

در جواب این سوال باید گفت مالزی یکی از قطب های مناسب گردشگری شناخته شده در دنیا است که ارزش دیدن دارد ، یکی از این مناطق دیدنی و جذاب جزایر پرهنتیان است ،  جزایر پرهنتیان مالزی از دو بخش کوچک و بزرگ تشکیل شده است ، این جزایر به علت ارزان بودن هزینه ها  گزینه ی بسیار مناسبی برای گردشگران میباشد که ارزش نه یک بار رفتن بلکه چندین بار رفتن را دارد ، جزیره کوچک کمی ارزان تر از جزیره بزرگتر است ولی جزیره بزرگتر بیشتر مطابق میل خانواده ها میباشد.

بهترین زمان سفر به جزایر پرهنتیان چه زمانیست ؟

جزایر پرهنتیان مالزی به علت شرایط ویژه و قابل توجهی که دارد یکی از بهترین مکانها برای گذراندن اوقات تفریحی گردشگران است بنابراین بهترین زمان سفر به این جزایر از شروع ماه سوم فصل بهار و  تا اواخر ماه اول فصل زمستان یا به نوعی از شروع خرداد ماه تا اواخر دی ماه است پس پرهنتیان بهترین گزینه برای انتخاب در تورمالزی بوده و زیباترین لحظات را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فعالیت های تفریحی جزایر پرهنتیان چیست ؟

این جزیره به علت شرایط فوق العاده آب و هوایی دارای فعالیت های تفریحی بسیاری میباشد که میتوان به این موارد اشاره کرد.

۱- کمپینگ

۲ – شنا ، غواصی ، قایقرانی

۳- پیاده روی و کوهپیمایی

۴ – قدم زنی در جنگلهای زیبای این جزایر بسیار لذت بخش است.

۵- پیاده روی در سواحل

تفریحات پرهنتیان

آیا جزایر پرهنتیان ممنوعیت هایی دارد ؟

با توجه به شرایط ویژه و خاصی که جزایر پرهنتیان مالزی دارد در جواب این میتوان گفت که ممنوعیت های هم در جهت حفظ شرایط محیطی این منطقه وجود دارد که به چند نمونه اشاره می کنیم.

۱- ماهیگیری

۲- جمع آوری مرجان های دریایی

۳ – ریختن آشغال

شرایط آب و هوایی این منطقه چگونه است ؟

جزایر پرهنتیان مالزی دارای شرایط آب وهوایی خاصی است که بسیار برای تفریح و لذت بردن مناسب است ، جزایر پرهنتیان دارای آب وهوای گرمسیری بوده و آب  دریا به رنگ فیروزه ای بوده و دمای هوا مابین ۲۸ تا ۳۰ درجه متغییر است.

شرایط سفر به جزایر پرهنتیان ؟

جزایر پرهنتیان مالزی به علت قرارگرفتن در داخل کشور مالزی جزو تور مالزی بوده و به علت ارزان بودن شرایط تفریحی این جزایر آمار سفر به این منطقه روز به روز درخال افزایش است که برای سفر به این منطقه زیبا و بکر و شرایط فوق العاده قیمت تور مالزی میتوانید یکی از بهترین لحظات تفریحی را برای خود به ارمغان آورید و خاطره فراموش نشدنی را در ذهنتان به یادگار نگهدارید.

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *