Home / استرالیا / معرفی برخی از بهترین هتل های ملبورن
تور هند

معرفی برخی از بهترین هتل های ملبورن

معرفی برخی از بهترین هتل های ملبورن

ملبورن که در حال حاظر پس از وین اتریش بهترین شهر دنیا برای زندگی محسوب می شود، دومین شهر بزرگ کشور استرالیا و پایتخت فرهنگی این کشور ملبورن نام دارد و ترکیبی از ساحل، رستوران های عالی، هنر و ورزش را ارائه می دهد. طلوع و غروب در این شهر بندری بسیار زیبا است. اما قبل از سفر نیاز است تا اطلاعاتی درباره هتل های این شهر داشته باشیم و همچنین بدانیم که هر کدام شامل چه ویژگی هایی می باشد. مجله الی گشت در این مطلب برخی از بهترین هتل های ملبورن را به شما معرفی می کند.

هتل کومو ملبورن | Como Melbourne Hotel

این هتل که در سال ۱۹۹۸ ساخته شده، دارای ۱۱۱ اتاق و ۶ طبقه می باشد، در نزدیکی رستوران ها، بوتیک ها و جاذبه های واقع در منطقه یارا جنوبی می باشد ویکی از بهترین هتل های ملبورن به شمار می رود. چندین گالری هنری با چند قدم پیاده روی در دسترس هستند. هتل کومو ملبورن Como Melbourne Hotel در نزدیکی ایستگاه تراموا قرار دارد و شما را به مرکز شهر ملبورن، MCG، مرکز تنیس پارک ملبورن، میدان فدراسیون و مرکز هنرها می برد.

خدمات رفاهی و تفریحی هتل کومو ملبورن   

خدمات و امکاناتی شامل نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، فضای کنفرانس با ۵۰۱ متر مربع مساحت و همچنین ۸ اتاق جلسه، خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع ، صندوق امانات و خدمات تورو بلیط در این هتل دیده می شود. پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر، دسترسی به تلویزیون در مناطق مشترک و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. همچنین شامل یک کافی شاپ می باشد. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. ایه هتل همچنین دارای یک باغ، مبلمان فضای باز، رستوران، کافه، استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام و سونا است که این امکان را به شما می دهد تا در آنجا از لحظات اقامت خود لذت ببرید. کارکنان هتل به زبان های چینی، فیلیپینی، پرتغالی، هلندی، کره ای، ژاپنی، ایتالیایی، اندونزیایی، هندی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل گرند ملبورن | Grand Hotel Melbourne

این هتل که در سال ۱۸۸۰ ساخته شده، یک نماد تاریخی ملبورن است که ساختار زیبایی مرتبط با قرن نوزدهم با خود به همراه دارد. هتل گرند ملبورن Grand Hotel Melbourne شامل ۹۴ اتاق و ۶ طبقه می باشد و آپارتمان هایی کامل با آشپزخانه مدرن را ارائه می دهد. با ۵ دقیقه پیاده روی از Southbank، Docklands و استادیوم اتحاد به هتل خواهید رسید. رستوران این هتل غذاهای مدرن استرالیایی را ارائه می دهد و همچنین کافه هتل انواع نوشیدنی ها را سرو می کند.

خدمات رفاهی هتل گرند ملبورن    

خدمات و امکاناتی شامل کتابخانه، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته ، خدمات چک این سریع ، صندوق امانات و خدمات توروبلیط در این هتل ۴ ستاره دیده می شود. این هتل همچنین دارای امکانات برگزاری جلسات با ۵۴ مترمربع فضای کنفرانس و یک اتاق جلسه و پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر، دسترسی به روزنامه های رایگان در لابی و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. همچنین شامل یک کافی شاپ می باشد. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. این هتل دارای استخر سر پوشیده، سونا، جکوزی و مرکز تناسب اندام است که این امکان را به شما می دهد تا در آنجا از لحظات اقامت خود لذت ببرید. علاوه بر این دارای یک باغ، کتابخانه، رستوران و کافه می باشد. همه این امکانات موجب شده تا یکی از بهترین هتل های ملبورن محسوب گردد. کارکنان هتل به زبان های فرانسوی، آلمانی، چینی، مقدونیه ای و انگلیسی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل دابلتری بای هیلتون ملبورن | DoubleTree by Hilton Hotel Melbourne

این هتل که دارای ۱۸۰ اتاق در ۱۳ طبقه می باشد در CBDملبورن واقع شده و در فاصله ۲۰۰ متری ایستگاه فدراسیون قرار گرفته است، هتل دابلتری بای هیلتون ملبورن DoubleTree by Hilton Hotel Melbourne در مقابل ایستگاه قطار ترومپت است و ۱۵ دقیقه پیاده روی تا ورزشگاه Rod Laver فاصله دارد. برخی از اتاقها دارای منظره زیبا از شهر یا رودخانه یارا هستند. رستوران لابی متخصص در غذاهای مدرن استرالیایی و کافه محل مناسب برای نوشیدنی آرامش بخش است و همچنین با ۵ دقیقه پیاده روی نیز تعدادی از رستوران ها و کافی نت ها وجود دارد.

خدمات رفاهی هتل دابلتری بای هیلتون ملبورن

خدمات و امکاناتی نظیر خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، امکانات ورزشی ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع ، صندوق امانات و خدمات تورو بلیطدر این هتل ۵ ستاره که از بهترین هتل های ملبورن است، دیده می شود. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز، دستگاه خودپرداز بانک و بلیط و آسانسور و بالابر، دسترسی به روزنامه ها در لابی و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. همچنین شامل یک کافی شاپ می باشد. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، مرکز تناسب اندام، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. این هتل همچنین دارای امکانات برگزاری جلسات با ۱۴۷ متر مربع فضای کنفرانس و ۲ اتاق جلسه و پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. ورود به هتل از ساعت ۱۵ بعد از ظهر  تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی، یونانی، فیلیپینی، چینی، فرانسوی، هندی، اسپانیایی و اندونزیایی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل پولمن آلبرت ملبورن | Melbourne Pullman Albert Hotel

این هتل که دارای ۱۶۹ اتاق در ۹ طبقه می باشد، با چشم انداز دریاچه پارک آلبرت و با قدم زدن کوتاهی از جاده St Kilda در دسترس است. هتل پولمن آلبرت ملبورن Melbourne Pullman Albert Hotel در مدت ۴ دقیقه پیاده روی از بیمارستان آلفرد و در ۷ دقیقه از ساحل سنت کیلدا و همچنین ۱۳ دقیقه از مرکز کنفرانس ملبورن و ۱۴ دقیقه از رشته کریکت ملبورن فاصله دارد. رستوران و کافه هتل خدمات ارائه می دهند. امکانات تفریحی این هتل با مهمانان هتل Mercure مشترک است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به سرگرمی، رستوران ها و غذا هستند.

خدمات رفاهی هتل پولمن آلبرت ملبورن

این هتل ۵ ستاره دارای خدمات تورو بلیط، اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی می باشد. همچنین دارای امکانات برگزاری جلسات با ۳۱ اتاق جلسه، خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، امکانات ورزشی ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع ، صندوق امانات و انبار چمدان است، علاوه بر این پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات عروسی، دستگاه خودپرداز بانک، امکان استفاده از خدمات تور و بلیط و آسانسور و بالابر، تلویزیون و قهوه و چای در مناطق مشترک، دسترسی به روزنامه ها در لابی و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. این هتل همچنین دارای باشگاه ورزشی شامل یک استخر سرپوشیده، سونا، سالن بدنسازی و مرکز تناسب اندام است. باشگاه سلامتی نیز در دسترس است. یک مسیر دوچرخه سواری و زمین گلف با ۳ کیلومتر فاصله وجود دارد. یک مکان پیک نیک و یک باغ، مکان هایی برای استراحت را ارائه می دهد. این هتل که از بهترین هتل های ملبورن می باشد همچنین دارای یک رستوران و یک کافه می باشد. کارکنان چند زبانه هتل با زبان های فرانسوی، اسپانیایی، ژاپنی، آلمانی، کره ای، چینی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل آتورا داندنونگ ملبورن | atura dandenong Melbourne Hotel

این هتل جدید که از بهترین هتل های ملبورن می باشد، دارای ۱۲۸ اتاق در ۳ طبقه می باشد، دسترسی آسانی به بسیاری از نقاط گردشگری در ملبورن دارد و دارای اتاق های مهمان و سوئیت های شیک با امکانات پیشرفته می باشد. هتل آتورا داندنونگ ملبورن atura dandenong Melbourne Hotel در فاصله ۱۰ دقیقه زانندگی از پارک گلف چرچیل و پارک ملی چرچیل واقع شده است.

خدمات رفاهی هتل آتورا داندنونگ ملبورن    

خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۳ اتاق جلسه، خدمات خشکشویی، صندوق امانات، خدمات حمل و نقل، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع و خدمات تور و بلیط از جمله خدمات و امکاناتی است که در این هتل ۴ ستاره به چشم می خورد. اینترنت وای فای رایگان، ایستگاه کامپیوتر، مناطقی تعیین شده برای کشیدن سیگار، دستگاه فکس و فتوکپی، مرکز تجاری و انبار چمدان در دسترس است. پارکینگ نیز بدون پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه با هزینه اضافی در هر روز و آسانسور و بالابر و شامل روزنامه های رایگان در لابی و تلویزیون در مناطق مشترک می باشد. این هتل که از بهترین هتل های ملبورن است شامل امکانات بازی تنیس روی میز، اسنوکر و مرکز تناسب اندام می باشد و همچنین یک باغ زیبا به همراه فضای باز دلنشین، دو رستوران و یک کافه می باشد.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل نووتل ملبورن | Novotel Melbourne Hotel

این هتل که دارای ۲۱۱ اتاق در ۶ طبقه می باشد، با ۳ دقیقه پیاده روی از ساحل است در دسترس است،  در حومه ساحلی خیابان کیلدا واقع شده است. از بهترین هتل های ملبورن است و واقع در ساحل و تنها ۶ کیلومتر از شهر فاصله دارد. شما به راحتی می توانید از هتل نووتل ملبورن تا لونا پارک، هنر معروف سیدنی و بازار صنعت و همچنین خیابان آکلند و خیابان فیتزوری که منطقه خرید، رستوران ها و مناطق تفریحی هستند، پیاده روی کنید.

خدمات رفاهی هتل نووتل ملبورن    

این هتل ۴ ستاره که از بهترین هتل های ملبورن به شمار می رود، دارای خدماتی از جمله خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با ۵۰۰ متر مساحت فضای کنفرانس و ۵ اتاق جلسه، خدمات خشکشویی، صندوق امانات، خدمات حمل و نقل فرودگاهی با هزینه اضافی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع و خدمات تورو بلیط می باشد. پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر و شامل برخی از مناطق تعیین شده برای کشیدن سیگار می باشد. همچنین شامل یک کافی شاپ می باشد. اینترنت وای فای و کابلی رایگان، ایستگاه کامپیوتر،دستگاه خودپرداز بانک، روزنامه های رایگان در لابی، مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات عروسی، دستگاه فکس و فتوکپی، مرکز تجاری، انبار چمدان و یک باغ زیبا در دسترس است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر  تا ۲۴ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۱ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. استخر روباز و مرکز تناسب اندام  از جمله خدمات تفریحی این هتل به شمار می رود. همچنین یک کتابخانه و زمین بازی گلف نیز در دسترس است و دارای یک رستوران است.کارکنان این هتل به زبان های چینی، فیلیچینی، کره ای، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل بای ویو پارک ملبورن | Bayview Park Melbourne Hotel

این هتل که دارای ۲۰۳ اتاق در ۵ طبقه می باشد، بین ملبورن CBD و ساحل سنت کیلدا واقع شده است و به طور کامل برای تمام ملبورن قابل ارائه می باشد. آکواریوم ملبورن، منطقه خرید یارا جنوبی و خیابان Esplanade کلیدا همه در یک سواری ۱۵ دقیقه ای با ماشین از هتل بای ویو پارک Bayview Park Melbourne Hotel ملبورن در دسترس هستند و از فرودگاه ملبورن ۲۵٫۵ کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به سرگرمی، رستوران ها و غذا هستند.

خدمات رفاهی هتل بای ویو پارک ملبورن    

این هتل ۴ ستاره دارای خدماتی از جمله خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با ۳۰۰ متر مساحت فضای کنفرانس، خدمات خشکشویی، صندوق امانات، خدمات حمل و نقل فرودگاهی با هزینه اضافی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع و خدمات تورو بلیط می باشد. پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر و شامل برخی از مناطق تعیین شده برای کشیدن سیگار می باشد. دسترسی به اینترنت وای فای رایگان، ایستگاه کامپیوتر، خدمات عروسی، دستگاه فکس و فتوکپی، مرکز تجاری و انبار چمدان، آن را به یکی از بهترین هتل های ملبورن تبدیل کرده است. استخر روباز و مرکز تناسب اندام، رستوران و کافه نیز بخش از امکانات تفریحی این هتل است.

ورود به هتل از ساعت ۱۵ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل جاسپر ملبورن | Como Melbourne Hotel

این هتل ۴ ستاره با شکوه و شیک که در سال ۱۹۸۸ ساخته شده و دارای ۹۰ اتاق و ۸ طبقه می باشد، در مرکز شهر ملبورن قرار گرفته است. رستوران جاسپر غذای داخلی و خارجی و غذای مدرن و محلی را ارائه می دهد. هتل جاسپر ملبورن Como Melbourne Hotel تنها ۲۵ دقیقه رانندگی تا فرودگاه ملبورن Tullamarine فاصله دارد. داکلند و RMIT هر کدام ۵ دقیقه رانندگی و دانشگاه ملبورن نیز ۵ دقیقه رانندگی تا هتل فاصله دارد.

خدمات رفاهی هتل جاسپر ملبورن    

خدمات و امکاناتی از قبیل نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، فضای کنفرانس و ۱۰اتاق جلسه، خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته ، خدمات چک این سریع، صندوق امانات و خدمات تور و بلیط در این هتل ۴ ستاره دیده می شود. پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در اطراف هتل در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر  تا ۲۴ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۱ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. مرکز تناسب اندام، باغ، کافه و رستوران نیز از دیگر امکانات تفریحی این هتل به شمار می رود.کارکنان هتل به زبان های چینی و انگلیسی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۱ ظهر می باشد.

هتل آتلانتیس ملبورن | Melbourne Atlantis Hotel

هتل ۴ ستاره آتلانتیس و یکی از بهترین هتل های ملبورن که دارای ۲۳۲ اتاق و ۱۸ طبقه می باشد، فقط ۷۰۰ متر از ورزشگاه اتحاد فاصله دارد، هتل آتلانتیس ملبورن Melbourne Atlantis Hotel در ملبورن CBD واقع شده است و چند دقیقه پیاده از تراموای دایره ای شهر و ۵ دقیقه پیاده از ایستگاه تقاطع جنوبی فاصله دارد. هر کدام از ایستگاه های کنفرانس و نمایشگاه ملبورن و آکواریوم ملبورن ۱۵ دقیقه از هتل دور است. برخی از اتاق هایش دارای منظره ای از شهر هستند.

خدمات رفاهی هتل آتلانتیس ملبورن    

خدمات و امکاناتی شامل خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته ، خدمات چک این سریع، صندوق امانات و خدمات تورو بلیط در این هتل ۴ ستاره دیده می شود. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز و آسانسور و بالابر، دسترسی به روزنامه های رایگان در لابی و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. این هتل همچنین دارای امکانات برگزاری جلسات با ۲۰۱ متر مربع فضای کنفرانس و ۲ اتاق جلسه و پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. امکانات تفریحی این هتل نیز شامل استخر سر پوشیده، مرکز تناسب اندام، رستوران و کافه نیز می باشد. تمامی این امکانات موجب شده تا این هتل در بین بهترین هتل های ملبورن قرار گیرد. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و ایتالیایی صحبت می کنند.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۰ ظهر می باشد.

هتل مرکور کرولاین اسپرینگ ملبورن | Mercure Melbourne Caroline Springs Hotel

این هتلدر سال ۲۰۱۱ ساخته شده است و یکی از بهترین هتل های ملبورن می باشد، دارای ۵۸ اتاق بوده، مشرف به دریاچه کارولین می باشد و تنها ۲۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی ملبورن فاصله دارد. شما می توانید غذا را در رستوران هتل که دارای تراس با منظره دریاچه است، داشته باشید.  ۴۰ دقیقه رانندگی نیاز است تا از هتل مرکور کرولاین اسپرینگ ملبورن Mercure Melbourne Caroline Springs Hotel به مرکز ملبورن برسید، در فاصله ۱۴ کیلومتری بیمارستان سانشاین و در فاصله کوتاهی از پارک های صنعتی و تجاری Keilor، Sunshine، Truganina و Derrimut است.

خدمات رفاهی هتل مرکور کرولاین اسپرینگ ملبورن 

این هتل ۴ ستاره دارای خدمات خشکشویی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، امکانات ورزشی ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع ، صندوق امانات و خدمات تورو بلیطمی باشد. همچنین شامل یک کافی شاپ می باشد و یک کافه در دسترس است که در آن مهمانان می توانند با نوشیدنی هایش خود را مهمان کنند. اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و فتوکپی و انبار چمدان در دسترس است. این هتل همچنین دارای امکانات برگزاری جلسات با ۳ اتاق جلسه ، علاوه بر این پارکینگ نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان در هر روز، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، دستگاه خودپرداز بانک و بلیط و آسانسور و بالابر، تلویزیون در مناطق مشترک، دسترسی به روزنامه ها در لابی و شامل برخی از اتاق های غیر سیگاری می باشد. مرکز تناسب اندام، استخر داخل سالن (تمام سال) ، سونا و حمام، جکوزی، کافه و رستوران نیز بخش از خدمات تفریحی این هتل است.

ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر و خروج تا ساعت ۱۰ ظهر می باشد.

تور هند

About seobartar

Check Also

معرفی هتل عربین پارک دبی | ۳ ستاره

هتل عربین پارک دبی | Dubai Arabian Park Hotel این هتل که در سال ۲۰۰۶ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved