Home / تور خارجی / مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا
تور هند

مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
امتیاز دهنده به تور مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا


کوهستان ها همواره یک مکان بسیار عالی برای کسب آرامش بوده و طرفداران خاص خود را دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا اطلاعاتی را دراختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.


در استان مالاگا و در دل کوها و صخره های “ال چرچو” یک مسیر بسیار جذاب و هیجان انگیز وجود دارد که البته برخی قسمت های آن بسیار پرخطر است و به مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا شهرت یافته است. این مسیر کوهستانی به دلیل بازدید پادشاه اسپانیا در سال ۱۹۲۱ به “راه کوچک پادشاه” معروف گشته است. این مسیر زیبا و دیدنی نظر جهانگردان زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده و آن ها را مجاب به بازدید از این مکان می کند.

راه کوچک پادشاه بر روی رودخانه زیبای ریو گوادالورس و در منطقه ای بکر واقع شده که بازدیدکنندگان و گردشگران تور اسپانیا هنگام بازدید از آن می توانند منظره زیبایی از رودخانه را به تماشا بنشینند. ارتفاع زیاد این مسیر کوهستانی دلیل اصلی خطرناک بودن آن است، همچنین عرض آن یک متر بوده که در بخش هایی حتی به ۵۰ سانتی متر هم می رسد. قسمت هایی از این مسیر کاملا تخریب شده بود که در سال ۲۰۱۱ نسبت به بازسازی آن بخش ها اقدام شد و سرانجام در سال ۲۰۱۵ به اتمام رسید. لازم است که گردشگران تور اروپا بدانند، طول این جاده کوهستانی حدود ۳ کیلومتر است و آن ها می توانند از قدم زدن در این مسیر اوج هیجان را تجربه کنند. این مسیر ۳ کیلومتری از شهر آردالاس آغاز شده و تا آنتی کورا ادامه می یابد.

بازدید از مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا به دلیل خطرات احتمالی و مراحل بازسازی، حدود ۱۴ سال تعطیل شد و بعد از گذشت این زمان گردشگران تور اسپانیا و علاقه مندان دوباره توانستند از این مکان دیدن کنند. 

نوشته مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور هند

About seobartar

Check Also

جنگل زیبای دالخانی

در این مقاله قصد داریم عکس هایی از جاده های پاییزی برای شما گرداوری کنیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved