تور آلانیا

با نزدیک شدن به تعطیلات های نوروزی و تابستانی تور آلانیا گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. تور های کشور ترکیه به خصوص تور الانیا از مکان های گردشگری مورد علاقه ایرانی ها است و در هر زمان که فرصت برای سفر داشته باشند به ترکیه و شهر های توریستی اش مسافرت می کند.

دلایل برای استقبال از تور آلانیا چیست؟

اولین مسئله ای ذهن هر گردشگری را به خود جلب می کند قیمت تور ها می باشد قیمت تور الانیا نسبتا در جایگاهی است که مسافران زیادی می تواند در خود جای دهد. تور های کشور ترکیه از سفرهای است که با قیمت های مختلف ارائه می شود شما بسته به شرایط مالی خود می توانید از تور های مختلف آلانیا استفاده کنید. ایت تفاوت قیمت ها به دلیل نوع خدمات ارائه شده است . اگر هتل های ارزان را برای سفر انتخاب کنید می توانید قیمت های کمتری را بپردازید. این قیمت تور ها در زمان های متفاوت سال نیز داری کاهش قیمت می باشند . تور الانیا در زمستان از قیمت های خوبی برخوردار است.

دومین نکته ای که در تور های ترکیه نهفته است این است این کشور و شهر هایش بسیار زیبا هستند. به ویژه آلانیا که در شبه جزیره ای قرار دارد که توسط دریای مدیترانه احاطه شده و شمال این شهر را رشته کوه های بلند و زیبای توروس ختم می شود . این اقلیم و محیط اطراف الانیا باعث شده تا طبیعتی دلپذیر و زیبا در این شهر به وجود اید.

غارها و رو دخانه ها و تفرجگاه های بسیاری در الانیا و جود دارد و این شهر تاریخی دارای بناهای مدرن نیز است که می توان گفت شهر الانیا با وجود قدمت تاریخی از امکانات مناسب شهری نیز برخوردار است به نحوی که گردشگران از سراسر دنیا را می تواند ساپورت کند.

تورآلانیا بهار 96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *