Home / تور خارجی / بهترین جاذبه های گردشگری اتریش
تور هند

بهترین جاذبه های گردشگری اتریشامتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
امتیاز دهنده به تور بهترین جاذبه های گردشگری اتریش


کشور اتریش یکی از کشورهای بسیار زیبای جهان است که هر ساله گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان پذیرا می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در اختیار کاربران سایت قرار دهیم.


شهر اینسبروک
شهر اینسبروک یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش می باشد که در دره inn valley قرار دارد و نزد گردشگران تور اروپا محبوبیت زیادی دارد. این شهر دارای ویژگی هایی نظیر: خانه هایی با ارتفاع بلند و معماری قدیمی و خیابان های پر پیچ و خم می باشد که بر جذابیت این منطقه افزوده است.

قصر شونبرون

قصر شونبرون یکی از جاذبه های مهم کشور اتریش می باشد که در زمان های قدیم محل زندگی پادشاهان بوده و در زبان اتریشی به معنای بهار زیبا می باشد. این قصر دارای یک سالن ایرانی بوده که معماری آن هم بی شباهت به معماری ایرانی نیست. این قصر حدود ۱۲۰۰ اتاق دارد که هر کدام سبک خاصی دارند.


غار یخی آیس ریزن ولت
این غار که یکی دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش است، بزرگ ترین غار یخی دنیا محسوب می شود. این غار از آهک و یخ ساخته شده و در چهل کیلومتری شهر سالزبورگ قرار دارد. مسیر غار حدود ۴۰ کیلومتر است که تنها ۱ کیلومتر از آن برای عموم و گردشگران تور اتریش قابل بازدید است.

دهکده هالستات

دهکده هالستات یکی از زیباترین دهکده های جهان است که در منطقه سالزکامرگات قرار دارد. و به دلیل وجود جنگل و دریاچه و کوه در اطراف آب و هوای بسیار مطلوبی دارد.


دریاچه گرونر
دریاچه گرونر یکی از رازآلودترین دریاچه های سطح جهان است که تعداد زیادی از گردشگران تور اتریش علاقه دارند تا آن را از نزدیک ببینند و از طبیعت زیبای آن بهره ببرند. این دریاچه در فصل زمستان حدود ۲۰۰ متر مربع است ولی در فصل تابستان و در پی ذوب شدن برف روی کوه ها به ۴۰۰ متر مربع هم می رسد.

نوشته بهترین جاذبه های گردشگری اتریش اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور هند

About seobartar

Check Also

قلعه بورگ التز، افسانه مخفی آلمانی

قلعه بورگ التز | Burg Eltz Castle قلعه بورگ التز واقعا به چیزی شبیه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت © Copyright %year%, All Rights Reserved